29 березня 2023, 07:15

"800 тисяч за один день написали заяви!" – у РФ чекають відправки спецназу КНДР на війну в Україну

Так званий "воєнкор" Олександр Сладков заявив, що 50 тисяч північнокорейських штатних спецпризначенців готові вирушити на війну в Україну.

"800 тисяч за один день написали заяви!" – у РФ чекають відправки спецназу КНДР на війну в Україну

Після байки про "Київ за три дні" у РФ уже розповідають про сотні тисяч північнокорейців, які мріють вирушити на війну проти України заради захисту РФ. Ймовірно, втрати окупантів настільки великі, що вони критично потребують будь-якої живої сили.

Кадри заяви публікує ТГ-канал "Україна 365".

Так званий "воєнкор" Олександр Сладков нібито отримав інформацію від голови "Ради ветеранів Корейської війни" Андрія Шина про те, що 50 тисяч спецпризначенців із КНДР уже готові вирушити в Україну.

"Рідна сестра лідера Північної Кореї сказала: "Ми з Росією в одному окопі. 800 тисяч за один день написали заяви!" Там 25 мільйонів населення!" - сумбурно заявив Сладков.

Він також похвалився, що у КНДР усе підпорядковано військовій доктрині: немає жодного заходу, який би проводили не під егідою армії, а отже повного та беззаперечного підпорядкування керівництву Північної Кореї.

Раніше повідомлялося, що Північна Корея може отримати життєво важливий прибуток від продажу зброї Росії, ця співпраця режимів вказує на банкрутство двох країн.

До цього роспропаганда заговорила про нібито пропозицію Північної Кореї надати 100 тисяч своїх бійців для війни проти України.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини