29 березня 2023, 07:06

HIMARS у Донецьку розніс штаб Росгвардії – багато "вантажу 200" та тяжкопоранених окупантів РФ

Удень 27 березня ЗСУ передали полум'яний "привіт" штабу Росгвардії в окупованому Донецьку.

HIMARS у Донецьку розніс штаб Росгвардії – багато "вантажу 200" та тяжкопоранених окупантів РФ

HIMARS прилетів точно у ціль у Калінінському районі Донецька. Унаслідок точного влучання на місці було ліквідовано 12 окупантів, ще 60 "затрехсотили".

Кадри публікує ТГ-канал "Україна 365".

Як повідомив ТГ-канал "Досьє Шпигуна", який веде один зі співробітників спецслужб, чимало "300-х" після вибуху та пожежі перебувають у важкому стані. Медики кажуть, що врятувати всіх не зможуть.

"Триповерхова офісна будівля у Донецьку, яка постраждала вчора (27.03 - ред.) унаслідок обстрілу, була штабом федеральної служби військ Національної гвардії РФ", - ідеться у повідомленні.

Відразу після вибуху окупанти заявили про приліт у житловий будинок, проте жителі Донецька спростували фейк. Зі слів городян, загарбники вже давно облаштували у цій будівлі свій штаб, залишаючи на парковці військову техніку.

Пізніше так званий "мер" Донецька Кулемзін показав фото з місця події, забувши приховати номери військових машин, які постраждали під час удару. Крім цього, у "житловому будинку", куди прилетів HIMARS, чомусь усі вікна були заґратовані та прикриті мішками з піском.

До речі, після вибуху у пабліках Донецька визнали, що у місті багато хто чекає на ЗСУ та допомагає з координатами баз росіян.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини