27 березня 2023, 07:49

ЗМІ: Мурадова зняли з посади – Z-канали відреагували, озвучивши позивний генерала серед солдатів РФ

Генерала Мурадова, який практично знищив армію РФ на Вугледарському напрямку, звільнено із посади, яку він обіймав.

ЗМІ: Мурадова зняли з посади – Z-канали відреагували, озвучивши позивний генерала серед солдатів РФ

Напередодні відразу кілька російських пабліків, а також військові блогери озвучили новину про те, що російський генерал Рустам Мурадов більше не командує угрупованням "Восток". Його не раз багато хто у РФ критикував за провальний наступ на Вугледар.

Учора, 26 березня, у росЗМІ з'явилися перші чутки про чергові кадрові перестановки у МО РФ. Водночас російське військове відомство поки не підтвердило факт відсторонення від командування Мурадова, інформує "Україна 365".

Російські генерал у 2017 році отримав звання "героя РФ", а вже 28 лютого 2022 року потрапив під санкції з боку Заходу.

50-річного генерала прозвали "м'ясником" за те, що під його командуванням ЗС РФ завжди зазнавали великих втрат під час боїв. Останньою краплею для Кремля став невдалий штурм Вугледару, де тільки у техніці ворог недорахувався понад 100 бронемашин.

Російські війська вирішили пройтися "маршем" по полю, засіяному мінами, за що і поплатилися. Також Мурадов відзначився й у боях за Павлівку, коли на полі бою залишилися лежати сотні морпіхів РФ.

Критикували Мурадова і "вагнерівці", а один із найманців обіцяв його вбити за те, що той поклав занадто багато морпіхів у боях за Вугледар.

Ще один Z-канал написав, що Мурадов дійсно дуже безграмотно командував своїми військами в Україні. Його позивний був "Елерон", проте бійці знали його під кодовим ім'ям "П@дор".

Один із російських воєнкорів написав, що, найімовірніше, весняного контрнаступу ЗСУ не буде найближчим часом, оскільки генерала не знімали б із керівної посади напередодні можливого удару.

Угруповання "Схід" Мурадов очолив у липні 2022 року. Зона його відповідальності - Запорізький і Вугледарський напрямки.

Тим часом у березні аналітики з ISW повідомляли про те, що Мурадов готовий кидати своїх солдатів у бій без артилерії, тільки щоб вислужитися перед Шойгу та Путіним.

Нагадаємо, наприкінці лютого Z-канали критикували Мурадова за те, що той у буквальному сенсі слова спалює російські війська, які штурмують Вугледар.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини