24 березня 2023, 07:59

ВПС США завдали серію точних ударів по проіранських силах у Сирії – у Пентагоні озвучили причину

Авіація США завдала серію ударів по проіранських силах, пов'язаних із КСІР, які перебували на Сході Сирії.

ВПС США завдали серію точних ударів по проіранських силах у Сирії – у Пентагоні озвучили причину

Сьогодні, 24 березня, західна преса повідомила про те, що ВПС США завдали ударів по проіранських силах, які днем раніше атакували військову базу коаліції за допомогою дрона-камікадзе.

Глава Пентагону Ллойд Остін підтвердив серію ударів у Сирії, при цьому заявив про використання "високоточних авіаційних снарядів", інформує "Україна 365".

Зараз відомостей про підсумки авіаційних ударів поки немає. У прес-службі Пентагону дали зрозуміти, що авіаудар - це відповідь на загибель американського військовослужбовця, який перебував на базі у момент атаки дрона-камікадзе.

Минулого четверга проіранські сили, що перебувають у Сирії, атакували військову базу США дроном-камікадзе. У результаті один військовослужбовець загинув і ще 6 дістали поранення. У Вашингтоні встановили, що дрон був іранського походження.

Остін зізнався, що авіаудар було погоджено з президентом США. Авіація атакувала проіранські сили, пов'язані з КВІР.

У США заявили, що високоточні удари дають змогу мінімізувати втрати та водночас із цим обмежити ескалацію у Сирії.

Не так давно журналісти Reuters повідомляли, що Тегеран не полишає спроб помститися США за ліквідацію Касема Сулеймані 2020 року. Повідомляється, що Іран зумів створити ракету з дальністю польоту понад 1600 км.

Раніше ми повідомляли, що представники КВІР стали відкрито погрожувати Азербайджану та ліквідацією Алієва.

Нагадаємо, США ввели санкції проти низки китайських компаній, які постачали Ірану компоненти, необхідні для виробництва дронів-камікадзе.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини