24 березня 2023, 07:56

Пригожин пояснив Кремлю, що РФ воює в Україні не проти НАТО, а проти ЗСУ: аналітики ISW

Пригожин, на відміну від Кремля, прекрасно розуміє, що в Україні його найманці воюють не проти НАТО, а проти ЗСУ.

Пригожин пояснив Кремлю, що РФ воює в Україні не проти НАТО, а проти ЗСУ: аналітики ISW

Після серії поразок в Україні у Кремлі дедалі частіше можна було почути про те, що нібито російська армія веде війну не з ЗСУ, а з самим НАТО. Головний фінансист ПВК "Вагнер" докорінно не згоден із такою заявою.

Сьогодні, 24 березня, аналітики з американського Інституту вивчення війни озвучили головні тези щодо ситуації в Україні.

Напередодні Пригожин записав чергове відеопослання, в якому змінив риторику щодо МО РФ. Коли його найманці втратили багато людей у битві за Бахмут, він різко вирішив пом'якшити своє ставлення до Міноборони РФ, щоб не втратити решту "вагнерівців".

Також кухар Путіна не згоден із Москвою у тому, що ЗС РФ воюють в Україні проти НАТО. Пригожин у своїй заяві підкреслив, що РФ воює проти ЗСУ, які отримують військову техніку та зброю від НАТО. Також він заявив, що у лавах ЗСУ дійсно є "русофобські найманці", але це не НАТО.

У ЗМІ пізніше з'явилася новина про те, що кухар Путіна готовий прикрити крамничку в Україні та перекинути своїх найманців в Африку.

На цьому ж тлі представник ГУР МО України Вадим Скібіцький підтвердив інформацію про те, що бойові дії у Бахмуті та навколо нього вщухли. При цьому противник активізувався біля Авдіївки.

Раніше аналітики з ISW озвучили ключовий фактор, який вказує на те, що незабаром Пригожин може залишитися в Україні без "гарматного м'яса".

Нагадаємо, Пригожин не зміг правильно вимовити найменування жодного з українських міст на Донбасі, коли розповідав про весняний контрнаступ ЗСУ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини