24 березня 2023, 07:22

Стрєлков пояснив "ветеранам СВО", як їх підставив Путін: "Усі військові РФ – злочинці"

Відправляючи росіян на фронт в Україну, військове командування РФ не оформляє документів, які підтверджують участь окупантів у війні.

Стрєлков пояснив "ветеранам СВО", як їх підставив Путін: "Усі військові РФ – злочинці"

Кремль не тільки зробив сотні тисяч росіян співучасниками свого злочину проти світу й України, а й крупно підставив усіх мобілізованих, кадрових військових і "добровольців".

Про це розповів терорист Ігор Стрєлков-Гіркін. Кадри публікує ТГ-канал "Україна 365".

"З точки зору законодавства, вся нинішня СВО так звана - невідомо що. У військ, які зараз реально воюють на фронті, немає жодного правового статусу", - зазначив він.

Це означає, що після поразки армії РФ у війні проти України жоден окупант не зможе заявити, що виконував наказ. Юридично він навіть не мав права його виконувати, а тому всі дії окупантів поза законом.

"Як військовий, коли не оголошено війни, буде стріляти у представника іншої держави. Він злочинець", - резюмував Стрєлков.

Раніше повідомлялося, що у 52 регіонах РФ почалися масштабні затримки з виплатами зарплат учасникам війни проти України. Колишній контрактник каже, що довести свою присутність на фронті практично неможливо, оскільки на фронт їх відправляють без наказу.

Раніше російська влада обдурила вдів "мобілізованих" в ОРДЛО. Як компенсацію жінкам видали шуби, однак, після того як пропаганда зняла сюжети та зробила фото, "реквізит" забрали, заявивши про помилку.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини