23 березня 2023, 08:31

У США дали слушну пораду Путіну, який боїться снарядів зі збідненим ураном

У США ще раз нагадали РФ, що снаряди зі збідненим ураном – це звичайнісінький тип боєприпасу, а всі заяви Кремля про ядерний компонент – брехня.

У США дали слушну пораду Путіну, який боїться снарядів зі збідненим ураном

Напередодні координатор Ради нацбезпеки США Джон Кірбі вирішив відповісти на коментарі Путіна щодо ядерного компонента у боєприпасах, які Британія готова передати Україні разом зі своїми танками.

Під час брифінгу, який пройшов у середу, Кірбі пояснив, що снаряди зі збідненим ураном давно досліджені наукою, інформує "Україна 365".

Снаряди не становлять для людини радіоактивної загрози. Такі снаряди вже давно використовують через їхню підвищену бронебійність.

У Білому домі наголосили, що якщо Путін дійсно так сильно турбується про здоров'я своїх танкістів, то краще їх перемістити якомога далі від кордону з Україною.

Збіднений уран давно використовують у військових цілях. З нього роблять не тільки снаряди, а й бронетехніку, зокрема, такі компоненти присутні в американських танках M1 Abrams.

Такі снаряди країни НАТО використовували під час військової операції у Косово. Такі ж снаряди вироблялися і за часів СРСР. Деякі військові експерти впевнені, що російська армія вже використовувала такий тип снарядів проти ЗСУ.

Раніше у Міноборони Британії відповіли на слова Путіна про ядерний компонент у снарядах зі збідненим ураном.


ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини