23 березня 2023, 08:28

Окупанти сповільнилися біля Бахмуту, бо обрали новий напрямок: в ISW про нову гарячу точку

Окупанти сповільнили штурмові дії біля Бахмуту, проте активізувалися у районі Авдіївки.

Окупанти сповільнилися біля Бахмуту, бо обрали новий напрямок: в ISW про нову гарячу точку

Окупанти сповільнили штурмові дії біля Бахмуту, проте активізувалися у районі Авдіївки. Такої думки дійшли аналітики з американського Інституту вивчення війни. Не виключено, що армія Путіна почне діяти більш активно й на інших ділянках фронту.

За два дні боїв, 21 і 22 березня, окупанти незначно просунулися на південній околиці Бахмуту. При цьому ЗСУ встигли провести низку контратак на південному заході та північному заході міста, інформує ISW.

Напередодні у Генштабі ЗСУ також визнали той факт, що ворожа армія знизила темп штурму Бахмуту. Менше бойових зіткнень і у самому місті.

Ще 21 березня Джон Кірбі дав зрозуміти, що російська армія найближчим часом може завдати удару й на інших ділянках фронту.

У Міноборони Британії також побачили невеликі пересування російської армії з-під Бахмуту на інші напрямки.

Аналітики впевнені, що зараз метою №1 для ворога є Авдіївка. Вони спробують оточити це місто та зробити те, що не вдалося з Вугледаром і Бахмутом, - захоплення.


Ще не так давно окупанти зі 136-ї мотострілецької бригади були у районі Вугледару, а вже зараз вони перебувають біля Авдіївки.

Експерти вважають, що зараз ворог намагається промацати різні ділянки фронту на Донбасі, щоб знайти пролом в обороні ЗСУ. Після невдачі під Бахмутом і Вугледаром вони вирішили сконцентруватися на Авдіївці.

Військові експерти впевнені, що російська армія найближчим часом почне штурм самої Авдіївки, хоча станом на 22 березня активності у цьому районі поки що не спостерігалося.

В Інституті все ще вважають, що російській армії не досягти поставлених цілей на Донбасі, а зимовий наступ наближається до своєї кульмінації.

Раніше пропагандистка Скабєєва дивувалася, як Зеленський зміг проїхати ув Бахмут "дорогою смерті", яку нібито контролюють окупанти.

Нагадаємо, боєць ЗСУ Назаренко озвучив останні новини з Бахмуту, який ворог не може взяти з літа 2022 року.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини