22 березня 2023, 14:30

"Мабуть, усе вже дуже погано", – ЗМІ показали, які танки Росія відправляє на війну в Україну

У Росії склалася критична ситуація з нестачею бронетехніки, через яку Москва відправляє на фронт старі радянські танки 1950-х років минулого століття.

"Мабуть, усе вже дуже погано", – ЗМІ показали, які танки Росія відправляє на війну в Україну

Катастрофічні втрати російської армії змусили Москву перекидати на фронт застарілу радянську бронетехніку, що вироблялася у 1950-х роках минулого століття. Група розслідувачів CIT опублікувала фото та відео російських залізничних потягів із танками, які рухаються у напрямку з Далекого Сходу у бік України.

З'ясувалося, що росіяни перекидають на фронт старі радянські танки "Т-54", розроблення яких почалася ще під час Другої світової війни. До цього найстарішими з танків, які армія РФ використовує проти України, були Т-62, які виробляли з 1961 року. Однак ситуація з технікою у російській армії стає все гіршою та гіршою.

На нових знімках можна помітити танки "Т-54" та "Т-55".

Перші модифікації Т-54 були на озброєнні ще у другій половині 1940-х, а Т-55 - у 1958-му.

У соціальних мережах уже жартують, що скоро російська армія буде змушена відправляти на війну в Україну останнє, що у неї залишилося, - радянські Т-34, що випускалися серійно з 1940 року.

"Цілком передбачувано починає з'являтися техніка півстолітньої та більше давності. Вичерпання ресурсу веде до зняття зі зберігання дедалі давніших зразків озброєнь", - зазначає у своєму Telegram-каналі аналітик Анатолій Несміян.

"Мабуть, скоро Т-34 підуть, а потім "Клим Ворошилов"", - іронізує Денис Казанський.

Раніше за добу російські військові примудрилися втратити п'ять новітніх танків "Т-90" та майже дві сотні окупантів.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини