22 березня 2023, 07:39

Союзник Кремля іранський КВІР погрожує окупацією Азербайджану та розправою над Алієвим

Іран погрожує Баку окупацією у разі "ворожих дій" з боку президента Азербайджану Ільхама Алієва.

Союзник Кремля іранський КВІР погрожує окупацією Азербайджану та розправою над Алієвим

Від початку 2023 року Корпус вартових ісламської революції (КВІР) попереджав Азербайджан про "рішучу відсіч" у разі агресії проти Ірану, закликаючи Ільхама Алієва не повторювати помилок "України та Саддама (президент Іраку - ред.)".

21 березня пов'язане з іранським КВІР джерело розповсюдило ролик із погрозами на адресу Азербайджану й особисто президента Ільхама Алієва.

Кадри публікує ТГ-канал "Україна 365".

У кадрі зобразили атаку дронів-камікадзе на Азербайджан, супроводивши політ БПЛА, прозваних в Україні "мопедами", словами "Одного разу ми прийдемо".

Відео з'явилося після повідомлень ЗМІ про рішення Тегерану підвищити рівень бойової готовності на кордонах з Азербайджаном і Вірменією. Як повідомляє Sepah Pasdaran, Іран підняв свої літаки у повітря, щоб відстежувати пересування азербайджанських військ.

За відомостями деяких ЗМІ, уряд Вірменії дозволив іранським безпілотникам входити у повітряний простір країни для моніторингу ситуації.

Раніше повідомлялося, що Іран таємно постачає у РФ не тільки дрони. Аналітики ідентифікували 125-мм боєприпас, що потрапив до ЗСУ у якості трофея, як іранський.

Крім цього, розкрилися деталі постачання Іраном величезної кількості боєприпасів Росії для війни проти України.

Однак ставлення жителів Ірану до війни РФ проти України не завжди радує Кремль. На матчі команди "Сепахан" із петербурзьким "Зенітом" розгорнули синьо-жовтий прапор.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини