20 березня 2023, 08:11

"Пекло та царство смерті", – окупант записав для друзів відео на передовій із закликом

Переляканий тюркомовний окупант, який приїхав захищати "російськомовних" в Україну, показав, чому не треба рватися на фронт.

"Пекло та царство смерті", – окупант записав для друзів відео на передовій із закликом

Виходець із країни-агресора РФ, який не розмовляє російською мовою та приїхав захищати "російськомовних" в Україну, радить своїм братам не їхати на війну.

Тelegram-канал "Україна 365" публікує відео.

"Не приїжджайте сюди, братики, тут узагалі пі**ець. Щодня люди гинуть. Зараз вам покажу: вчора загинув", - говорить тюркською путінський вояка, показуючи нікому не потрібне тіло, що валяється поруч із ним у руїнах.

Переводячи камеру на поле, він додає: "Ось там дох** загиблих і танк стоїть, БМП. Усіх убили. Тут пекло та смерть. Царство смерті. Не приїжджайте сюди. Вітя та Петя, брати, не рвіться сюди".

Локація відео невідома.

Раніше розвідка України перехопила розмову окупанта РФ із батьком, який "отруєний" кремлівською пропагандою. Сумний солдат Путіна зізнався батькові, що війна програна.

Нагадаємо, окупант РФ показав наслідки ранкового "прильоту" HIMARS по Хрустальному у Луганській області та зазначив, що "у всіх "чуйка" була, жорстко".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини