15 березня 2023, 12:13

Чи є загроза оточення наших військ у Бахмуті: український воїн розставив усі крапки над "і"

У разі якщо фортецю Бахмут вдасться утримати до квітня, українське командування там обіцяє дуже епічну "дискотеку".

Чи є загроза оточення наших військ у Бахмуті: український воїн розставив усі крапки над "і"

Місто-фортеця Бахмут не у кільці, та навряд чи російським окупантам вдасться його взяти у кільце. Таку думку висловив український солдат, який воює в обложеному населеному пункті, автор ТГ-каналу "Бахмутський демон".

"Бахмут не в кільці та навряд чи п...ри його візьмуть. Вони вже самі, схоже, у те не вірять. Тут весна, дорога життя прострілюється, але вона наша. Якщо до квітня втримаємо, далі процеси зміняться, та почнемо поступово їх тіснити. За рахунок чого? Але повірте, нам Бетон розповів, що буде гарна дискотека. Для тих, хто в танку, Бетон - то Сирський", - написав український захисник.

Варто зазначити, що у Бахмуті Донецької області тривають запеклі бої. Частина цього населеного пункту перебуває під контролем російських окупантів, частину утримують бійці ЗСУ й інших українських підрозділів.

Раніше командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський озвучив ситуацію у Бахмуті: "вагнерівці" намагаються просунутися у центр населеного пункту.

Ми також писали, що колишній "міністр оборони" так званої "ДНР", військовий злочинець Гіркін-Стрєлков зробив застереження, говорячи про Бахмут.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини