15 березня 2023, 07:30

Військові США були приголомшені вчинком ПКС РФ: подробиці "інциденту" з безпілотником над Чорним морем

The New York Times дізналася нові подробиці польоту безпілотника MQ-9 Reaper ВПС США над Чорним морем.

Військові США були приголомшені вчинком ПКС РФ: подробиці "інциденту" з безпілотником над Чорним морем

Рано-вранці 14 березня американський MQ-9 Reaper вилетів із військової бази у Румунії для виконання планової місії, яка мала тривати 9-10 годин, пише The New York Times із посиланням на "військового представника".

Reaper вів спостереження приблизно за 121 км на північний захід від Криму. Конструкція й оснащення безпілотника дають йому змогу "зазирнути у Крим", не порушуючи міжнародного простору.

На висоті близько 7,6 км БПЛА перехопили російські літаки. Вони зливали паливо на апарат і кружляли над ним. Усі їхні дії були дуже провокаційними та могли призвести навіть до катастрофи самих винищувачів.

Цей епізод вразив американських військових, які спостерігали за тим, що відбувається, з бази Рамштайн. Річ у тім, що офіційні особи США занепокоєні можливістю певного прецеденту над Чорним морем, який може призвести до прямої конфронтації Росії та США. Цей інцидент до межі загострив ситуацію.

У Міноборони РФ уже заявили, що не порушували міжнародного законодавства, а американський безпілотник нібито сам вийшов з ладу та впав у море.

Варто зазначити, що після інциденту над Чорним морем, коли США втратили свій безпілотник, посла РФ у Штатах викликали до Держдепу для пояснення того, що сталося.

До цього США промацали військові можливості РФ щодо захисту своїх міст від американської авіації. Ні Кремль, ні його союзник Іран не змогли вчасно відреагувати на повітряну загрозу.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини