14 березня 2023, 11:04

За добу мінус рота окупантів: Гайдай озвучив ситуацію на Луганщині

На Луганщині ворог застосовує проти ЗСУ не тільки піхоту, а й авіацію, артилерію та бронетехніку.

За добу мінус рота окупантів: Гайдай озвучив ситуацію на Луганщині

Сьогодні, 14 березня, голова Луганської ОВА Сергій Гайдай розповів про ситуацію у районі Білогорівки, яку ворог атакує щодня. За словами чиновника, у цій частині Луганщини ворог зібрав велику кількість як живої сили, так і військової техніки.

Щодня ворог втрачає щонайменше 80 осіб пораненими та вбитими, але при цьому не залишає спроб атакувати позиції ЗСУ, заявив Гайдай у прямому ефірі національного телемарафону.

Навіть незважаючи на настільки великі втрати, ворог все одно не зменшує кількість атак за день. Противник атакує хвилями одна за одною. Гайдай наголосив, що, незважаючи на важку ситуацію, ЗСУ тримають свої лави та позиції.

Армія Путіна на цій ділянці фронту активно застосовує авіацію; завдає ударів по позиціях ЗСУ у районі Сватового, Кремінної та Білогорівки.

Щодо контрнаступу ЗСУ, то тут Гайдай зауважив, що поки що погода працює саме на українських захисників.

В'язка земля не дає можливість на повну використовувати важку військову техніку. Але за пару тижнів земля підсохне та ЗСУ готові будуть йти у контрнаступ.

У Генштабі ЗСУ повідомили, що за останню добу українські захисники відбили понад 100 атак з боку окупантів.

Раніше британська розвідка озвучила причину, через яку ворог не може так часто тамасштабно атакувати позиції ЗСУ на Донбасі.

Нагадаємо, у полоненого російського офіцера під Вугледаром знайшли документ, у якому розписано бойові виходи та втрати ворога.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини