5 березня 2023, 12:20

"Залишилося 3 місяці", – Буданов пояснив, чому у РФ закінчується час

Економіка РФ не потягне тривалої війни проти України, запевнив глава української розвідки Кирило Буданов.

"Залишилося 3 місяці", – Буданов пояснив, чому у РФ закінчується час

Уже через три місяці Росія не зможе вести велику війну проти України з економічних та інших причин.

З таким прогнозом виступив керівник Головного управління розвідки Міноборони України генерал-майор Кирило Буданов в інтерв'ю ресурсу USA Today.

Він запевняє, що у диктатора РФ Володимира Путіна закінчується час для досягнення хоч якихось результатів на полі бою в Україні. Економічне становище Росії стрімко погіршується. Водночас російська армія зазнає важких втрат у живій силі та техніці на полі бою.

"Її економіка не в змозі покрити ці втрати... Якщо російські війська не досягнуть своїх цілей цієї весни, у РФ закінчаться інструменти для війни", - сказав генерал-майор.

Він висловив упевненість, що останні кадрові перестановки у вищому керівництві РФ - це спроба Москви домогтися термінового результату, щоб із мінімальними втратами вийти з війни. Так, главою окупаційного угруповання РФ в Україні було призначено генерала Валерія Герасимова, який незабаром почав великий наступ в Україні.

Примітно, Буданов раніше висловив упевненість, що вже цього року ЗСУ звільнять Крим. Війна буде закінчена, з його слів, поверненням Україні її законних кордонів станом на 91-й рік.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що Буданов назвав час вирішального бою у війні між Україною та РФ.

Ми також писали, що Буданов "розрізав" РФ у день народження.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини