28 лютого 2023, 07:57

У ISW дізналися мету, яку переслідує Путін, звинувачуючи Україну та Захід у загрозі існування РФ

У відповідь на невдачі на полі бою Путін вирішив звинуватити Україну та Захід у загрозі існування самої Росії.

У ISW дізналися мету, яку переслідує Путін, звинувачуючи Україну та Захід у загрозі існування РФ

Пропагандисти та низка російських політиків стали просувати в інформаційному просторі ідею, що Путін розв'язав війну проти України, щоб відстояти існування самої Росії.

Такої думки дійшли аналітики з американського Інституту вивчення війни, які детально вивчили інтерв'ю президента РФ пропагандистам з "Россия-1".

У ньому Путін дав зрозуміти, що Заходу дуже вигідно "зруйнувати РФ" на дрібні регіони, щоб потім було легко "ними керувати".

Пізніше його риторику підхопив і Дмитро Медведєв, який знову почав погрожувати ядерною війною всьому світу, якщо виникне загроза існування самої Росії.

Аналітики підкреслюють, що така риторика з вуст президента й експрезидента РФ є частиною інформаційної операції. Вони хочуть показати, що війна проти України була потрібна для подальшого існування РФ.

Своїми виступами та звинуваченнями на адресу Заходу Путін намагається виправдати не тільки війну, а й мобілізацію. Ба більше, він хоче знайти підтримку серед усіх громадян РФ. Також головна мета Путіна - змусити Захід припинити військову підтримку України, а сам Київ посадити за стіл переговорів із Москвою.

Одночасно з цим у Генштабі ЗСУ готуються до весняного контрнаступу. Експерти впевнені, що головні події розгорнуться на Запорізькому напрямку.

Окупанти вирішили повністю відмовитися від БТГ на користь штурмових загонів. З одного боку, є плюс у тому, що вони невеликі, мобільні й можуть досягти тактичної переваги. Але і при цьому є великий мінус: їм не під силу утримати нові позиції через невелику кількість у загоні.

Раніше ми повідомляли, що нова хвиля мобілізації у РФ тільки погіршить плачевну ситуацію у російській економіці.

Нагадаємо, зі слів Скібіцького, під час весняного контрнаступу ЗСУ обстрілюватимуть не тільки окуповану частину України, а й територію РФ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини