27 лютого 2023, 14:22

Російські військові з Підмосков'я влаштували бунт на фронті: ті, хто вижив після розгрому, записали відео

Мобілізованих із Московської області кинули на штурм бетонного укріпрайону ЗСУ з лопатами та стрілецькою зброєю.

Російські військові з Підмосков'я влаштували бунт на фронті: ті, хто вижив після розгрому, записали відео

Російські військові знову бунтують на передовій, заявляючи про нестерпні умови служби та великі втрати під час спроби штурмувати позиції ЗСУ. Мобілізовані з міста Серпухова (Московська область) записали відео з фронту, звинувачуючи командування у тому, що їх кинули на новий "м'ясний штурм", під час якого "мобіки" з лопатами та стрілецькою зброєю спробували атакувати укріпрайон української армії у Донецькій області.

У результаті рота росіян зазнала великих втрат і була змушена відступати, однак командування знову змушує їх іти штурмом на укріплені позиції ЗСУ.

"Нас, як худобу, женуть на забій. За фактом ми були кинуті на штурм бетонного укріпрайону ЗСУ, маючи при собі стрілецьку зброю та лопати, у результаті чого це стало просто бійнею для нас. Ми зазнали втрат убитими та пораненими, ми не були готові до штурму ні фізично, ні психологічно", - заявляють російські військові на відео.

Мобілізовані заявляють, що у житті є представниками звичайних робітничих професій і не готові до подібних умов введення війни.

Раніше Гіркін заявив, що повномасштабний наступ російської армії вже дуже скоро буде неможливим.

Ми також писали, що Стрєлков прогнозує "бунти та заколоти" у Росії через мобілізацію.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини