22 лютого 2023, 10:09

Український військкор пояснив, чому не можна вірити тому, що пише Гіркін

Мірошников застеріг своїх українських колег від поширення дезінформації, яку вкидає Гіркін у "Телеграм".

Український військкор пояснив, чому не можна вірити тому, що пише Гіркін

Український військовий кореспондент Богдан Мірошников, описуючи ситуацію на фронті, прокоментував останні повідомлення російських пабліків про контрнаступ ЗСУ у Донецькій області. Особливо він акцентував увагу на "творчості" колишнього ватажка "міноборони" "ДНР" Ігоря Гіркіна (Стрєлкова), передає Діалог.UA.

"Терорист Гіркін багато разів вкидав дезінформацію, після чого сам же і спростовував. Це робиться не просто так. Це свідоме введення в оману. Це життя та здоров'я наших захисників, тому, коли ви поширюєте його або будь-якого іншого ворожого пропагандиста, подумайте 300 разів", - написав Богдан.

До речі, Гіркін досить часто пише у себе на каналі те, що "викриває" російську армію та виставляє командування ЗС РФ у вельми непривабливому світлі. Подібні його записи із задоволенням беруть до себе українські ЗМІ, а пізніше виявляється, що диверсант спеціально набрехав, щоб це поширили саме в Україні.

Нагадаємо, нещодавно Гіркін-Стрєлков написав у себе у ТГ-каналі, що ЗСУ нібито почали швидкий контрнаступ на північ від Авдіївки Донецької області.

Ми також писали, що він прогнозує "бунти та заколоти" у Росії через мобілізацію.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини