14 лютого 2023, 08:04

Уперше з часів СРСР Росія вивелаув море кораблі з ядерною зброєю – норвезька розвідка

Уперше за 30 років у море вийшли російські військові кораблі з ядерною зброєю, повідомили у розвідувальній службі Норвегії.

Уперше з часів СРСР Росія вивелаув море кораблі з ядерною зброєю – норвезька розвідка

Напередодні представники норвезької розвідки повідомили про те, що кораблі Північного флоту РФ вийшли у море з тактичною ядерною зброєю на борту.

Доповідь норвезької розвідувальної служби було викладено у Мережу, вона перебуває у відкритому доступі.

Джерело повідомляє, що за часів СРСР кораблі російського Північного флоту часто виходили у море з тактичною ядерною зброєю.

Довгий час у морі не було помічено таких кораблів, поки не почалася війна в Україні. Відтоді, з 2022 року, у Кремлі все частіше намагаються залякати Захід можливістю використання тактичної ядерної зброї проти України.

У розвідці повідомляють, що тактична ядерна зброя перебуває як на надводних, так і на підводних кораблях Північного флоту РФ. Такі кораблі можуть становити загрозу для країн НАТО, якщо вони захочуть взяти активну участь у військових конфліктах проти РФ.

Не так давно глава Міноборони Швеції дав зрозуміти, що його країна вже вживає заходів на випадок можливого використання Путіним ядерної зброї.

Наприкінці грудня 2022 року Путін заявляв, що не збирається використовувати проти Заходу ядерну зброю. Однак уже 2023 року під час заходів з нагоди 80-ї річниці битви за Сталінград він знову став погрожувати ядерною зброєю.

Тим часом після вторгнення армії Путіна в Україну на кордоні з Фінляндією та Норвегією РФ "оголила" тили, залишивши лише 20% армії, яка раніше охороняла кордони.

Нагадаємо, армія США пройде підготовку для ефективного реагування на випадок застосування Путіним ядерної зброї.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини