13 лютого 2023, 21:17

Кремль "оголив" кордони з Норвегією та Фінляндією: 80% окупантів і техніку відправлено в Україну

Після повномасштабного вторгнення в Україну російські військові бази біля кордонів із Норвегією та Фінляндією спорожніли на 80%.

Кремль "оголив" кордони з Норвегією та Фінляндією: 80% окупантів і техніку відправлено в Україну

Після 24 лютого 2022 року Росія вивела з частин біля кордону з Норвегією та Фінляндією до 80% військових. Норвезькій розвідці вдалося встановити, що в Україну було відправлено близько 3 тисяч солдатів, приблизно 50% з них було ліквідовано, пише The Barents Observer.

Крім цього, за час повномасштабної війни окупантами з цих прикордонних частин РФ було втрачено у боях близько сотні танків і бронемашин.

До слова, біля кордону з Норвегією у Мурманській області розташована 200-та окрема мотострілецька бригада Берегових військ ВМФ Росії. Її кинули у бій на початку повномасштабного вторгнення, тому втрати загарбників були колосальними.

Раніше естонська розвідка опублікувала свою доповідь, де йшлося про те, що Москва "оголила" свої кордони на півночі. Підрозділи, що "прикривають" рубежі, зокрема 76-та дивізія ВДВ і частини 6-ї армії, також брали участь у війні в Україні та зазнали великих втрат. За оцінюванням Таллінна, Кремлю знадобиться не менше 4 років, щоб відновити втрачений на війні в Україні контингент прикордонних частин.

Як повідомлялося раніше, за 11 місяців війни в Україні окупанти втратили 200 тисяч убитими та пораненими. Ця цифри у 8 разів більша, ніж втратили США в Афганістані за 20 років.

Тим часом військовий злочинець Ігор Стрєлков-Гіркін заявив, що Путін втратив контроль над ситуацією та вже не володіє повним контролем над процесами у Росії.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини