9 лютого 2023, 11:01

Українські військові у Харківській області бачать, як Росія готує атаки на своїй території, але вичікують

ЗСУ й інші українські бійці ледь стримуються від удару, бачачи маневри ворога, проте б'ють лише тоді, коли бачать спроби перетину кордону.

Українські військові у Харківській області бачать, як Росія готує атаки на своїй території, але вичікують

На кордоні Бєлгородської області РФ і Харківської області України неспокійно: російські загарбники, яких вибили з півночі Харківщини, тепер маневрують і проводять на своїй території підготовку до нових наступальних дій. Українські воїни бачать усе це та ледь стримуються від удару, йдеться у спеціальному репортажі "ТСН".

Водночас, коли російські вояки перетинають державний кордон з Україною, то ЗСУ, Нацгвардія й інші українські підрозділи "зустрічають" їх із важкого озброєння.

Боєць Харківської територіальної оборони вважає, що ці спроби росіян прорватися знову на територію Харківщини не наступ. Проте зрозуміло, що на Півночі противник накопичує сили, але українські солдати перебувають у повній бойовій готовності.

"Накопичення проводиться. Ми готові! Ми чекаємо!" - каже він.

ЗСУ по монітору спостерігають позиції російських окупантів і бачать, де будується оборона, а де готується атака.

Нагадаємо, експерти ISW написали, що Росія пішла у великий наступ у Луганській області, але водночас ризикує проґавити контратаку української армії.

Крім того, російські окупанти намагаються знайти слабкі місця в українській обороні та збільшили кількість атак на Луганщині.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!


Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини