7 лютого 2023, 17:35

"Підготовка до "життя після Путіна" вже почалася", – Стрєлков розповів про боротьбу "веж" за владу

Російські владні "еліти" готуються до відходу диктатора Володимира Путіна, запевняє Ігор Стрєлков.

"Підготовка до "життя після Путіна" вже почалася", – Стрєлков розповів про боротьбу "веж" за владу

Кремлівські вежі відчули слабкість диктатора Володимира Путіна та почали війну один з одним за владу.

Про це відверто розповів в інтерв'ю пропагандисту Андрію Караулову військовий злочинець Ігор Стрєлков, який представляє "партію війни" у РФ.

"Так, смертельно ворогують між собою кремлівські вежі. Так, до життя "після Путіна" вже почалася активна підготовка, вже заграли амбіції, вже починають висуватися фронтмени нові, які заявляють про ці амбіції. Але все це так чи інакше або ближнє, або "друге коло" тієї системи, яка склалася за 20 років", - розповів Стрєлков.

Він поскаржився, що ці "еліти", незважаючи на запеклу боротьбу між собою, не дають змоги наблизитися до влади людям зі сторони. Наприклад, йому.

"Вплутуватися в їхню війну на боці одного з угруповань мене не приваблює... Єдиний спосіб, як мене можна було б залучити до їхньої гри-боротьби, - це доручити мені досить велику та відповідальну ділянку, пов'язану з проведенням "спецоперації", а фактично війни. Якраз це вони навряд чи зроблять... Я їм не підходжу. Саме тому висуваються такі фігури, як Пригожин, Рогозін, Мілонов, Прилєпін... Адміністрація не усвідомлює катастрофічності ситуації або усвідомлює, але закриває на це очі", - повідомив військовий злочинець.

Стрєлков назвав найактивніших претендентів на владу "після Путіна".

"У тому щоб застовпити своє місце після Путіна, на мій погляд, позначилися всі добре відомі на публічному полі фігури. Це, звичайно ж, Дмитро Анатолійович (Медведєв - ред.), якого я називаю ласкавим ім'ям Лунтік... Який рве та метає, намагаючись себе уявити суперяструбом, ультраврагом Заходу... Я не знімаю фігури Шойгу (міністр оборони РФ - ред.) з точки зору претендента на "престол"... Він відвоював собі у кадровому плані дуже сильні позиції, придушивши фронду у Збройних силах, протиснувши свого "ручного" Герасимова та на командування "СВО", відсунувши звідти людей, які могли йому становити загрозу. Пригожин (ватажок ПВК "Вагнер" - ред.) заткнувся та переніс свою активність на Зеленського (президента України - ред.)", - розповів військовий злочинець. Третій кандидат, на його думку, - це сам Пригожин.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що сумний Стрєлков порадив генералам РФ відмовитися від великого наступу в Україні.

Ми також писали, що Стрєлков розповів, що не так із цілями "СВО".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини