7 лютого 2023, 13:48

Данілов розповів про зброю, яка може вражати цілі на території РФ: "В України вона є"

Секретар РНБО Данілов підкреслив, що ніхто не забороняє Києву завдавати ударів по Росії зі зброї власного виробництва.

Данілов розповів про зброю, яка може вражати цілі на території РФ: "В України вона є"

Секретар РНБО Олексій Данілов, коментуючи інформацію про заборону нанесення ударів по РФ із західної зброї, наголосив, що в України є власні розробки та за допомогою них можна знищувати цілі на території держави, яка розв'язала з нами війну, інформує ТГ-канал "Україна 365" із посиланням на інтерв'ю чиновника CNN.

Варто зазначити, що міжнародні партнери, надаючи Україні озброєння для оборонної війни, поставили умову, що Київ не завдаватиме з цієї зброї ударів по території Російської Федерації. Західні країни домовилися з Україною так, щоб перестрахуватися від можливих дипскандалів.

Проте Україні ніхто не забороняв знищувати цілі на території РФ зі зброї власного виробництва. Наприклад, придушити якусь вогневу точку у Бєлгородській області, з якої ведеться обстріл Харківщини.

"Що стосується російської території, то нам ніхто не забороняє знищувати цілі зброєю українського виробництва. У нас є така зброя? Так, є", - наголосив Данілов.

Раніше Олексій Данілов заявив, що влада РФ уже "благає" про переговори за допомогою цілого пулу переговірників.

Також ми писали, що глава ЦРУ Бернс попередив Україну про "напружену ситуацію" та фейкову "готовність" Путіна сісти за стіл переговорів.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини