7 лютого 2023, 10:43

Полонений одноокий зек із "ДНР" розповів, як його відправили на війну проти України

Росія поповнює свої розбиті підрозділи хворими на туберкульоз ув'язненими з ОРДЛО.

Полонений одноокий зек із "ДНР" розповів, як його відправили на війну проти України

У полон до ЗСУ потрапив окупант, 1962 року народження, родом з окупованого міста Жданівки у Донецькій області. Яких тільки екземплярів з російської сторони не спостерігалося на передовій, але поповнення бойових бригад інвалідами з місць позбавлення волі, які ледве пересувають ноги, - це вже за межею розуміння.

З'явилося відео з 60-річним однооким ув'язненим з Донбасу, який був узятий у полон українськими захисниками. Кадри публікує журналіст Денис Казанський на своєму Тelegram-каналі.

Як розповідає окупант, у вересні 2022 року у СІЗО його викликав оперативник, запропонувавши піти служити до лав РФ на 6 місяців із подальшим "прощенням" терміну або відмовитися та відправитися на 10 років до в'язниці.

"Який із мене вояка. У мене одне око, я перехворів на туберкульоз. Ноги болять", - поскаржився зек.

На це йому відповіли, що просто потрібна певна кількість людей і його відправлять на підсобні роботи.

"У підсумку з в'язниці забрали 160 осіб повністю. Дев'яту роту, одинадцятий полк, сотий полк, бригаду "Сомалі" поповнювали нами", - розповів полонений.

Раніше на Донбасі у полон ЗСУ здалися окупанти РФ, які мародерствували у Бучі та Ірпені.

Нагадаємо, російський військовополонений зізнався, що він відсидів майже 7 років у в'язниці за грабіж будинку в Україні, а потім його амністували, щоб мобілізувати.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини