6 лютого 2023, 18:49

Під Бахмутом бойовики ПВК "Вагнер" зарубали свого командира – дрон ЗСУ зняв розправу

Під Бахмутом, який окупанти безуспішно штурмують кілька місяців, "вагнерівці" зарубали сокирою власного командира.

Під Бахмутом бойовики ПВК "Вагнер" зарубали свого командира – дрон ЗСУ зняв розправу

У Мережі з'явився черговий доказ "подвигів" нових "героїв" РФ - найманців ПВК "Вагнер". У військовій компанії Євгена Пригожина з людьми справді ніколи не рахувалися, проте нелюдяність, з якою колишні в'язні розправляються зі своїми ж товаришами по службі, вражає.

Як повідомляє ТГ-канал "Шукай своїх", "вагнерівці" зарубали свого командира сокирою після того, як він отримав поранення. Інцидент стався в околицях Бахмуту Донецької області, коли бойовики намагалися наступати. Кадри публікує ТГ-канал "Україна 365".

Після поранення командира товариші по службі віднесли його за сарай і жорстоко розправилися. Убивство зняв дрон ЗСУ.

Найманці ПВК "Вагнер" штурмують Бахмут кілька місяців, не рахуючи втрат. Українські військові розповідають, що окупанти кидають на полі бою не тільки тіла вбитих товаришів по службі, а й не евакуюють своїх поранених. Крім цього, вони вирушають у бій без запасів провізії, розуміючи, яка доля на них чекає.

Також відомо про кілька випадків страт "вагнерівців" за "провини". Одного ув'язненого вбили кувалдою за те, що він здався у полон ЗСУ. Відео опублікували в ТГ-каналі, пов'язаному з "Вагнером". Пізніше господар ПВК Пригожин заявив, що страчений зустрівся з "поганими, але справедливими людьми".

Пізніше він же відправив кувалду у скрипковому футлярі до Європарламенту, проте один елемент гравіювання видав прихильність сучасної РФ до ідей нацизму.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини