6 лютого 2023, 14:24

"Бахмут – неприступна фортеця", – генерал Сирський розкрив деталі оборони міста

Під Бахмутом ЗСУ зараз знищує найкращі підрозділи російських військ.

"Бахмут – неприступна фортеця", – генерал Сирський розкрив деталі оборони міста

Триває запекла битва за Бахмут у Донецькій області. Шанси РОВ захопити місто мізерні. На користь українських захисників виступає навіть природа.

Командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський розповів про ситуацію на цьому напрямку, передає Тelegram-канал "Україна 365".

Генерал-полковник заспокоїв українців, що Бахмут не по зубах путінським військовим злочинцям. За його словами, Бахмутський район і саме місто задовго готувалися до оборони та зараз ця територія є "неприступною фортецею" для окупантів завдяки вибудуваній системі інженерних загороджень і природному ландшафту. На цьому етапі українцям вигідно утримувати Бахмут і виснажувати там сили противника. Ця місія виконується досить ефективно.

Бахмут оточений панівними висотами та пагорбами, які самі по собі перешкоджають просуванню ворога та допомагають "знищувати кращі підрозділи супротивника", підкреслив Сирський.

Раніше з'явилася інформація, що "вагнерівці" увійшли у північні райони Бахмуту. Водночас ватажок найманців із ПВК Пригожин спростував фейк російських ЗМІ про бої за Бахмут. Він заявив, що українська армія бореться до останнього, бої йдуть за кожну вулицю, а "ЗСУ нікуди не відступають".

Повідомлялося, що окупанти вбивають один одного під Бахмутом Донецької області: командири наказують ліквідувати старших штурмових груп за відмову наступати.

Нагадаємо, генерал Сирський розповів про зміну тактики РФ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини