6 лютого 2023, 09:15

Жданов про те, чому ЗСУ не виходять із Бахмуту: "Вирішуються два основні завдання"

Військовий експерт Жданов вважає, що на цьому етапі українцям вигідно утримувати Бахмут і виснажувати сили противника.

Жданов про те, чому ЗСУ не виходять із Бахмуту: "Вирішуються два основні завдання"

Незважаючи на вельми складну ситуацію у Бахмуті Донецької області, українські війська поки що не залишають це місто. Ситуацію на фронті прокоментував на своєму Youtube-каналі військовий експерт Олег Жданов.

На його думку, контроль над Бахмутом вирішує для Збройних сил України два основні завдання. По-перше: утримання території та завдання максимальної шкоди силам РФ. У подібних боях російські окупанти зазнають колосальних втрат. По-друге: поки росіяни намагаються лоб у лоб протиснути українську оборону у Бахмуті, захисники дають змогу інженерним військам укріпити оборонні споруди за містом на більш вигідних позиціях.

"Порівняно з літом (маються на увазі події 2022 року, коли російські загарбники штурмували Сєвєродонецьк і Лисичанськ Луганської області, - ред.) Україні вдалося вдвічі збільшити втрати російських окупантів за добу вбитими, а пораненими ще більше. Нам вигідно таке виснаження противника в укріпленому місті", - висловив думку експерт.

Нагадаємо, засновник НЗФ "Вагнер" Пригожин спростував фейк російських ЗМІ про те, що ЗСУ нібито залишили Бахмут.

Як повідомлялося раніше, Зеленський заявив, що українські війська не мають наміру здавати Бахмут і продовжать оборону міста, поки це можливо.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини