5 лютого 2023, 16:34

"ЗСУ нікуди не відступають", – Пригожин спростував фейк російських ЗМІ про бої за Бахмут

Господар "вагнерівців" заявив, що українська армія бореться до останнього, бої йдуть за кожну вулицю.

"ЗСУ нікуди не відступають", – Пригожин спростував фейк російських ЗМІ про бої за Бахмут

Куратор ПВК "Вагнер" Євген Пригожин, найманці якої беруть участь у штурмі Бахмуту у Донецькій області, спростував повідомлення російських ЗМІ про те, що українська армія нібито "відступає з північних кварталів міста".

Він назвав цю інформацію такою, що не відповідає дійсності, та додав: ЗСУ б'ються до останнього, бої йдуть за кожну вулицю.

"ЗСУ нікуди не відступають", - наголосив Пригожин і зазначив, що це стосується не тільки північних кварталів Бахмуту, а й усіх інших.

Тобто він гранично ясно дав зрозуміти, що поширювана деякими ЗМІ РФ інформація - фейк, відступу ЗСУ не відбувається на жодних напрямках у районі Бахмуту.

Нагадаємо, напередодні стало відомо, що українські прикордонники вибили штурмові групи противника з передмістя Бахмуту. Втрати росіян становили 4 людини вбитими та 7 осіб пораненими.

Своєю чергою, у Міноборони повідомили, що Росія цього тижня кидала величезні сили та засоби на продавлювання української оборони й оточення Бахмуту, але не змогла досягти поставленої мети.

Раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що ЗСУ не мають наміру здавати Бахмут і продовжать оборону міста, поки це можливо.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини