2 лютого 2023, 18:16

Союзник Кремля відправляє сотні своїх людей на Донбас: КНДР знову заробить на Путіні

Північна Корея відправить на окупований Донбас поліцейських як робітників і військових.

Союзник Кремля відправляє сотні своїх людей на Донбас: КНДР знову заробить на Путіні

Уряд Північної Кореї доручив своїм торговим компаніям у РФ відібрати персонал для відправки на окуповану Східну Україну. На Донбасі іноземці нібито братимуть участь у відновлювальних роботах.

Видання Daily NK з посиланням на джерела пише, що указ було видано 20 січня.

Серед компаній, які мають підготувати робочу силу, є пов'язані з Міністерством оборони Cholhyon Construction і Kumrung Construction. На відбір персоналу виділили 10 днів.

Імовірно, Північна Корея збирається відправити на Схід України солдатів або поліцейських, а не цивільних робітників. Відомо, що кандидатам має бути від 19 до 27 років. Більшість із них одружені, проте їхні сім'ї залишаються заручниками у КНДР.

Наразі немає даних, скільки саме представників КНДР відправлять на Донбас. Однак, судячи із замовлень, відданих великим торговим компаніям, перша партія, можливо, налічуватиме 300-500 осіб. За непідтвердженою інформацією, Пхеньян і Кремль домовилися, що північнокорейців не втягуватимуть у війну.

Невідомо також, яку саме вигоду від такої угоди отримає Північна Корея. Деякі джерела стверджують, що цей контракт поповнить скарбницю КНДР. Річ у тім, що солдати та поліцейські отримують фіксовану зарплату від держави, а будь-який їхній додатковий дохід буде спрямований до бюджету країни. Іншими словами, Кім Чен Ин використає агресію Путіна для порятунку ослабленої економіки КНДР і заробить на вимушеній дружбі двох країн.

Нагадаємо, нещодавно сестра лідера Північної Кореї підтримала війну проти України, заявивши, що її народ буде в "одному окопі" з окупантами.

А у листопаді 2022 року КНДР поставила у Росію піхотні ракети та боєприпаси для використання "вагнерівцями" у війні проти України. Таким чином, Пхеньян міг отримати життєво важливий дохід і тимчасово утримати на плаву свою економіку.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини