2 лютого 2023, 16:03

"Викликає страх", – російські Z-пабліки налякані новою тактикою ЗСУ на фронті

Передова тактика українських військових називається "ізоляція району бойових дій", пишуть росіяни.

"Викликає страх", – російські Z-пабліки налякані новою тактикою ЗСУ на фронті

Підрозділи ЗСУ пустили у хід нову тактику, буквально "прожарюючи" російську армію на фронті. Росіяни стверджують, що українська армія накриває район знаходження російських військових мінометним обстрілом, контролюючи кожен крок пересування окупантів за допомогою великої кількості безпілотників. Передова тактика українських військових називається "ізоляція району бойових дій".

Про це повідомляє російський військовий, який пише в одному з найпопулярніших військових Telegram-каналів РФ "Свідки Байрактара".

"Сидячи в одному проклятому селі, ми на собі відчули передову тактику українських військ. Називається вона "ізоляція району бойових дій"", - зазначають росіяни.

Підрозділи ЗСУ задіюють велику кількість безпілотників вдень і вночі, у темний час доби піднімаючи у повітря дрони з тепловізійними камерами.

"У короткі терміни їм вдалося розкрити вузли оборони та шляхи переміщення особового складу", - коментують росіяни дії ЗСУ.

Після закінчення розвідки підрозділи української армії беруть під повний вогневий контроль стежки та перехрестя, придушуючи мінометним вогнем будь-які можливості росіян пересуватися в ізольованому секторі. Їх буквально "прожарюють" і заганяють у глухий кут, не даючи можливості переміщатися. Заблоковані росіяни не могли евакуювати поранених і отримати воду, продукти та боєприпаси.

"Виходячи з села, ми на собі відчули всі напрацювання українських військових. Півтори години нас вели коптером із тепляком і били по нас мінометом. Відчуття не з приємних. Я довго аналізував ситуацію та зрозумів, що головний вражаючий фактор у цієї тактики - це страх", - пише російський військовий.

За його словами, за таких умов у російських окупантів моральний дух падає на порядок, змушуючи відступати та кидати позиції. Окупант зазначає, що поки що українська армія використовує тактику на невеликих ділянках фронту, проте незабаром зможе масштабувати її на кілометри передової.

Раніше були опубліковані кадри, як снайпери "косять" під Бахмутом "вагнерівців", які наступають.

Ми також писали, що "бойові" кролі виманили військових РФ під снайперський вогонь "Альфи".
ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини