2 лютого 2023, 08:13

Усю ніч окупанти вивозили трупи та поранених із бази: деталі прильоту по ЗС РФ у районі Мелітополя

ЗСУ знищили базу окупантів на території нафтобази у селі Новобоганівка на Мелітопольщині.

Усю ніч окупанти вивозили трупи та поранених із бази: деталі прильоту по ЗС РФ у районі Мелітополя

Учора ЗМІ повідомили про те, що в окупованому Мелітополі у районі нафтобази було чути вибухи. Місцеві жителі повідомляли про те, що їх було кілька о 19:30. Дехто стверджував, що це були тільки прильоти, а дехто заявляв про роботу ворожої системи ППО.

Сьогодні, 2 лютого, журналісти Telegram-каналу "РИА Мелитополь" із посиланням на інсайдерську інформацію як українських, так і російських ЗМІ повідомили деталі прильотів.

Артилерія ЗСУ завдала серію прицільних ударів по колишній нафтобазі у Новобогданівці, де окупанти облаштували свою військову базу. Було знищено не тільки військову техніку, а й живу силу противника.

Наразі ніхто не може назвати точної цифри втрат з боку ворога, оскільки удари були тільки вчора пізно ввечері.

У Генштабі ЗСУ поки що не коментували вчорашні удари артилерії. А ось жителі Новобогданівки заявляють про щонайменше 7 вибухів на території нафтобази.

Місцеві кажуть, що на нафтобазі була і російська система ППО. Удари були настільки сильними, що у сусідніх вікнах повилітали шибки, а вночі було світло, як удень. Усю ніч окупанти розгрібали наслідки прильотів.

Раніше ми повідомляли, що 1 лютого у Мелітополі у районі Центрального ринку були прильоти по складах, де окупанти ховали боєприпаси.

Нагадаємо, 1 лютого пізно ввечері місцеві жителі Мелітополя повідомили про серію вибухів у районі закинутої нафтобази, де перебували окупанти.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини