30 січня 2023, 08:27

ЗСУ з їхньою допомогою розірвуть логістику армії РФ: есккомандувач НАТО про нову "проблему" Путіна

За допомогою танків, які передає Захід, ЗСУ зможуть розірвати логістичний ланцюжок армії Путіна.

ЗСУ з їхньою допомогою розірвуть логістику армії РФ: есккомандувач НАТО про нову "проблему" Путіна

Екскомандувач силами НАТО Джеймс Ставрідіс підкреслив, що танки у ЗСУ стануть реальною проблемою для самого Путіна, особливо у такій великій кількості, як це обіцяє зробити Захід.

Минулого тижня багато країн Заходу заявили про готовність передати свої танки Україні. Ставрідіс у цьому бачить великий плюс для Києва та великий мінус для Москви, інформує The Hill.

З його слів, танки Abrams, Leopard 2 і Challenger зіграють ключову роль "в обороні України", особливо якщо їх буде не 50, а 100 та навіть 200, як обіцяють союзники України.
ЗСУ під силу за допомогою танків повністю розірвати логістичний ланцюжок російської армії. Передача танків - це переломний момент у наземній війні. Цей день також буде дуже "поганим" для президента РФ. Ба більше, він покаже єдність Заходу перед основною загрозою з боку РФ. Зі слів Ставрідіса, це не тільки сильний політичний сигнал Москві, а й важливий крок на шляху єднання НАТО.

У рамках формату "Рамштайн" одразу 12 країн пообіцяли Україні танки.

У США пообіцяли виділити Києву 31 танк M1 Abrams, однак вони прибудуть в Україну наприкінці 2023 року або на початку наступного року.

Тим часом наприкінці січня українські військовослужбовці прибули до Британії, щоб пройти курс навчання на танках Challenger 2.

Нагадаємо, на Запорізькому напрямку артилеристи з 44-ї бригади перетворили на факел російський танк.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини