29 січня 2023, 21:11

"Пригожин не командує бойовими загонами", – у ГУР розповіли про роль господаря ПВК "Вагнер"

Основне завдання Євгена Пригожина – медійне, а найманцями ПВК "Вагнер" він не командує.

"Пригожин не командує бойовими загонами", – у ГУР розповіли про роль господаря ПВК "Вагнер"

Засновник ПВК "Вагнер" Євген Пригожин зараз активно бореться за своє політичне майбутнє у РФ. Підвищення власного рейтингу він вирішив заробити на війні в Україні, видаючи себе за головного командира "вагнерівців". Однак насправді його роль у ПВК зовсім інша.

Про це повідомив представник ГУР МО України Андрій Юсов.

За словами розвідника, ключова функція Пригожина у "Вагнері" фінансова та медійна.

"Він безпосередньо не командує бойовими загонами, не очолює штаб. Його завдання - це фінансування. Це власне бізнес весь цей тіньовий на території РФ і за кордоном. Ну і піар, і політичне майбутнє", - сказав Юсов.

Зі слів представника ГУР, одне з основних завдань "вагнерівців" на території України - створення для них політичної перспективи у Росії після відходу Путіна від влади.

Нагадаємо, нещодавно Пригожин запропонував терористу Стрєлкову-Гіркіну взяти його у своє угруповання командиром на Луганський напрямок.

Стрєлков відмовився, нагадавши Пригожину, як він підлабузнювався до Путіна та міняв йому тарілки під час обідів. Крім цього, терорист звинуватив кухаря президента РФ у наклепі.

Тим часом у проросійських пабліках кажуть, що Стрєлков може стати "трофеєм" Пригожина, який хоче провчити всіх, хто критикував його ПВК.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини