27 січня 2023, 08:23

Бійці 72-ї ОМБр показали "прожарювання" російської техніки під Вугледаром

Росія почала штурм Вугледару, там тривають запеклі бої, а ЗСУ дають потужну відсіч окупантам.

Бійці 72-ї ОМБр показали "прожарювання" російської техніки під Вугледаром

У Мережі з'явилося відео знищення військової техніки путінської армії в околицях Вугледару на Донеччині, куди ворог перекинув свої резерви для спроби прориву. За даними ЗМІ, окупанти намагаються штурмувати місто з двох боків. Ворог зазнає колосальних втрат у живій силі та озброєнні, але успіху не має, а роспропаганда тим часом намагається переконати населення у "досягненнях" армії злочинців на передовій, вигадуючи їй неіснуючі "перемоги". Фейки дуже швидко викриваються.

Про те, як насправді почуваються російські окупанти під Вугледаром, красномовно показує відео, опубліковане військкором Андрієм Цаплієнком у Тelegram.

На ньому 72-га окрема механізована бригада імені Чорних запорожців з Білої Церкви показала знищення російської техніки. Українські бійці ефектно "підсмажують" танки, БТРи, БМП й інші військові машини армії РФ.

Нагадаємо, Росія почала дуже активно перекидати резерви в Україну. Накопичення фіксувалося від Донецька на південь у бік Маріуполя ще перед Різдвом.

Останніми днями російським штурмовикам дали наказ атакувати Вугледар. Штурм триває з двох боків і супроводжується масивним артилерійським обстрілом міста впродовж понад двох діб.

Зазначимо, кремлівський пропагандист Соловйов уже встиг оскандалитися, поширивши фейк про "прорив" армії РФ під Вугледаром.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини