26 січня 2023, 14:55

Ватажок "Вагнера" Пригожин покликав Гіркіна у Луганськ, зробивши йому цікаву пропозицію, – той відповів

Кухар Путіна запросив Гіркіна-Стрєлкова очолити один зі штурмових підрозділів своїх найманців у ПВК "Вагнер".

Ватажок "Вагнера" Пригожин покликав Гіркіна у Луганськ, зробивши йому цікаву пропозицію, – той відповів

Керівник приватної військової компанії "Група Вагнера" Євген Пригожин, близький до Володимира Путіна, запросив колишнього "міністра оборони" "ДНР" Ігоря Стрєлкова (справжнє прізвище - Гіркін) керувати одним зі штурмових підрозділів своїх найманців, передає Діалог.UA.

"Я як старший начальник ПВК "Вагнер" запрошую пана Гіркіна на фронт, щоб перевірити правильність його позиції та використовувати, як він заявляв, його бойовий досвід", - процитувала Пригожина його прес-служба.

Ватажок найманців запропонував колишньому "міністру оборони" прибути до Луганська ("на територію ЛНР") для призначення на керівну посаду в один зі штурмових підрозділів ПВК "Вагнер".

"Високу посаду йому ніхто запропонувати не зможе, для цього необхідно показати свої можливості. Пора переходити від слів до справи", - додав кухар Путіна.

Зі свого боку Гіркін, дізнавшись про пропозицію, заявив, що такі речі через Telegram не робляться, але він готовий обговорити з Пригожиним свою участь у "спецоперації".

"Якщо звернення нормальне буде, через уповноважених людей, бажано військових, яких у ПВК "Вагнер" більш ніж достатньо, можна провести переговори й обговорити", - зазначив диверсант.

Цікаво, що раніше терорист Гіркін, засуджений трибуналом за збиття пасажирського "Боїнга", застерігав Пригожина від розправи та пропонував ватажкові найманців свої консультації.

Раніше Гіркін припустив, хто замінить Путіна на посаді президента Росії.

Також з'явилася інформація, що після низки невдалих спроб захопити Бахмут Пригожин став втрачати авторитет у Кремлі.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини