25 січня 2023, 12:46

"Ми входимо у найважчу фазу війни", – Березовець без прикрас розповів про те, що чекає на українців

Тарас Березовець заявив, що Україна входить у найважчу та вирішальну фазу війни, яка, на жаль, триватиме досить довго.

"Ми входимо у найважчу фазу війни", – Березовець без прикрас розповів про те, що чекає на українців

Український політолог і військовослужбовець Тарас Березовець вкотре акцентував увагу на тому, що Росія піде у повторний широкомасштабний наступ, найімовірніше, 24 лютого, бо має тягу до червоних дат у календарі. Річниця початку так званої "спеціальної військової операції" ознаменується новим наступом окупантів. При цьому ворог може готувати не одну наступальну операцію, а дві, до того ж ще кілька будуть відволікаючими, саме тому кінець зими, весна та літо мають бути важкими. Про це військовий експерт розповів в інтерв'ю Юрію Бібіку для YouTube-каналу "Фабрика новин".

"Те, що у ворога є певний дефіцит боєприпасів, теж відповідає дійсності. Але вони навербували безліч російських мобілізованих, яких готові кинути та пожертвувати їхніми життями. Наш ворог не зупиниться навіть коли втратить убитими 200 і 300 тисяч. Для них це тільки питання арифметики, суто статистичний момент. Для Путіна справді неважливо, скільки буде вбито російських військовослужбовців. Він просто не може програти цю війну та вийти з неї переможеним. Це його логіка", - пояснив Березовець.

Також політолог звернув увагу на слова американського генерала Марка Міллі, голови Об'єднаного комітету начальників штабів армії США, який вкотре повторив власну тезу про те, що ця війна закінчиться не військовою поразкою РФ, а дипломатичними переговорами.

"Міллі також сказав, що, за їхнім аналізом, навряд чи вдасться завершити цю війну до кінця 2023 року. Це слова людини, яка має точний обсяг інформації, зокрема розвідувальної та політичної. Вона знає реальний стан речей", - підкреслив Березовець.

Раніше Тарас Березовець озвучив напрямки, на яких армія РФ може піти в атаку найближчим часом: "Це їхня логіка".

Також Тарас Березовець прокоментував ситуацію з винищувачами для України: "Цілком можливо, що у нас уже будуть підготовлені пілоти".

Ще трохи раніше Тарас Березовець назвав дату повторного широкомасштабного наступу РФ на Україну.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини