23 січня 2023, 17:55

Ращук зі "Свободи" попередив про плани росіян щодо Бахмуту: "Такого ми ще не бачили"

Боєць зі "Свободи" Володимир Ращук розповів про те, що у Донецьку ворог накопичує багато живої сили та техніки.

Ращук зі "Свободи" попередив про плани росіян щодо Бахмуту: "Такого ми ще не бачили"

Український військовий із позивним "Артист" поділився наявною інформацією щодо новоприбулих окупантів. Володимир Ращук розповів, що змінилося за останні дні на Бахмутському напрямку. На думку досвідченого бійця Національної гвардії України, стягування живої сили на Донеччину - річ прогнозована, але наші військові готові до будь-якого повороту подій.

Інтерв'ю Володимира Ращука для "Фабрики новин" можна подивитися на каналі YouTube.

Про тактику "нових" "вагнерівців" український військовий висловився так: "У них багато артилерії і авіації, тому вони не використовують "гарматне м'ясо", як це робили ПВК "Вагнер". Вони переважно застосовують важке озброєння, щоб знищувати наші позиції, але ми ж багато чому навчилися".

Український актор, який у перші дні війни вступив добровольцем до батальйону "Свобода", розповів, що відбувається у районі Бахмуту та до чого готуються війська РФ на цьому напрямку: "За даними нашої розвідки, відомо, що приїхала дуже велика кількість росіян. Навіть наші люди у Донецьку кажуть, що біля кожної будівлі стоять "Урали", буквально біля кожного під'їзду та такої кількості окупантів ми ще не бачили. Вони, я думаю, планують якесь нове "пакетування" мобілізованих. Ми до цього готові".

Раніше Ращук зі "Свободи" розкрив подробиці протистояння біля Бахмуту.

Нагадаємо, Ращук зі "Свободи" розповів, кого страшніше за "вагнерівців" РФ перекидає під Бахмут.

Тим часом Кузик зі "Свободи" розповів про "підлість і винахідливість" "вагнерівців" під Бахмутом.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Алина Романенко

Останні новини