19 січня 2023, 18:42

Паніки немає: у Москві на дахи будівель кранами піднімають ЗРПК "Панцир С-1"

У Москві на дахах адміністративних будівель почали встановлювати системи ППО.

Паніки немає: у Москві на дахи будівель кранами піднімають ЗРПК "Панцир С-1"

19 січня у російських пабліках почали з'являтися дивні відео з Москви. У російській столиці на дахи будівель навіщось піднімають ЗРПК "Панцир С-1".

Кадри публікує ТГ-канал "Україна 365".

Одна з багатоповерхівок, куди поставили систему ППО, розташована за адресою Тетеринський провулок, 8. У ній розташовані офіси компаній, фотостудія та школа вокалу.

Також повідомляється, що ЗРПК "Панцир С-1" з'явився на даху Міністерства оборони РФ.

Офіційної інформації про те, що відбувається, немає. Поки можна тільки здогадуватися про справжні причини такого рішення влади РФ.

У коментарях багато хто цікавиться, яке озброєння Захід передав або пообіцяв ЗСУ, що Москва так активізувалася. При цьому користувачі зазначають, що в Україні місце знаходження ППО - таємниця, у Москві їх затягли на дахи будівель, ніби спрощуючи пошук цілі противника.

Нагадаємо, наприкінці 2022 року Путін заявив, що ЗРК Patriot, які союзники передають Києву, - "досить стара система, яка не працює так, як С-300". Він переконував, що його ППО буде "клацати" західне озброєння.

Військовий експерт Михайло Притула назвав слова Путіна блефом - насправді президенту РФ нічого протиставити цим американським ракетним комплексам.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини