16 січня 2023, 08:14

Путін фундаментально змінив підхід до війни в Україні: аналітики з ISW озвучили, до чого готуватися

Путін вирішив перехопити ініціативу на полі битви в Україні та для цього зібрався змінити свої підходи до війни.

Путін фундаментально змінив підхід до війни в Україні: аналітики з ISW озвучили, до чого готуватися

Аналітики з американського Інституту вивчення війни не сумніваються, що протягом наступного півріччя у Кремлі хочуть провести стратегічну операцію, яка покладе край ініціативі ЗСУ на полі бою.

Таким чином Путін хоче зупинити контрнаступ української армії, заявляють експерти з ISW.

За 11 місяців війни проти України Кремль так і не досяг жодної мети своєї "СВО". Російська армія не змогла не тільки захопити Київ, а й утримати Харківську область і Херсон. Ба більше, немає особливих успіхів окупантів на Донбасі.

Не призвела до очікуваного ефекту і масована атака за допомогою крилатих ракет і дронів по критичній інфраструктурі України минулого року. Країна продовжує жити, а українці не деморалізовані, як того хотіли у Кремлі.

Навіть незважаючи на всі ці факти, очільник Кремля не відмовляється від своїх панів щодо України, однак він вирішив фундаментально змінити підхід до самої війни.

У Москві роблять усе можливе, щоб наростити свої сили. Для цієї мети Кремль вирішив не кидати мобілізованих одразу ж у горнило війни, а дати їм можливість пройти справжню військову підготовку. Через брак снарядів, боєприпасів і військової техніки у Кремлі нарощують оборонно-промислову базу

Путін вирішив рецентралізувати контроль над війною в Україні під повним керівництвом Міноборони РФ, саме тому він і призначив новим командувачем ЗС РФ в Україні Герасимова.

Також Путін робить усе можливе, щоб підготувати інформаційний простір і далі підтримувати у суспільстві тему необхідності цієї самої війни.

При цьому аналітики не виключають і того факту, що, навіть незважаючи на підготовку можливо нового наступу у 2023 році, Путін не відмовився від умови затяжної війни.

Раніше ми повідомляли, що 15 січня РФ перекинула у Білорусь 8 винищувачів і чотири транспортні літаки.

Нагадаємо, Столтенберг закликав членів НАТО почати передавати Україні важке озброєння, яке наблизить перемогу у війні проти РФ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини