10 січня 2023, 16:29

"Росія на порозі військової поразки", – Гіркін заявив, що катастрофі запобігти вже неможливо

Кремлівський політолог Марков попередив Гіркіна про наслідки критики Путіна, однак той у відповідь заявив про військову катастрофу Росії.

"Росія на порозі військової поразки", – Гіркін заявив, що катастрофі запобігти вже неможливо

У Росії настійно просять Стрєлкова-Гіркіна припинити публічні нападки на главу Кремля Путіна, заявляючи про те, що колишній польовий командир "ДНР" перейшов червоні лінії. Із попередженням на адресу Гіркіна у своєму телеграм-каналі виступив кремлівський політолог Сергій Марков, за словами якого, колишній офіцер російських спецслужб у своїй критиці Путіна "давно перейшов межі допустимого".

Однак, відповідаючи на його заяву, Гіркін у своєму телеграм-каналі заявив, що продовжуватиме критикувати Путіна та повідомлятиме про реальну ситуацію для російської армії, яка в Україні перебуває на межі військової поразки. І відповідати за це має безпосередньо Путін.

"Росія на порозі військової поразки, та ніяке взяття дрібних міст і селищ ситуації не змінює. І відповідати за це повинні не тільки бездарні генерали та корисливі чиновники, а й той головнокомандувач, який їх призначив і вперто не бажає їх змінювати", - заявив він.

Гіркін пише, що протягом 8 останніх років його попередження Путін і російська влада ігнорували, хоча він благав Кремль прислухатися до нього. За його словами, навіть якщо він припинить критикувати Путіна, військовій катастрофі для РФ запобігти та відстрочити її вже неможливо.

Він також допускає, що публічна критика Путіна може бути для нього "самовбивчою", проте всі наслідки він приймає.

Нагадаємо, раніше Ігор Гіркін зажадав трибуналу для Головнокомандувача російської армії.

Також він писав, що очікує на втрату Росією не тільки окупованого Криму, а й Кубані у разі поразки у війні з Україною.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини