23 грудня 2022, 15:19

HIMARS провідали базу "кадирівців" під Токмаком – багато "200-х" окупантів

Цієї ночі у Запорізькій області у Токмаку було атаковано базу "кадировців": по ній відпрацювали ЗСУ системами M142 HIMARS.

HIMARS провідали базу "кадирівців" під Токмаком – багато "200-х" окупантів

У ніч на п'ятницю, 23 грудня, у Токмаку знову гриміли гучні вибухи. Попередньо, під удар потрапила база особистої армії глави Чечні Рамзана Кадирова. Момент удару встигли зняти на відео очевидці. Ролик доступний на Telegram-каналі "Україна 365".

Інцидент стався пізно ввечері - приблизно о 23:00. Попередньо, по базі відпрацювали ЗСУ системами M142 HIMARS. Вибухи були найпотужніші. Судячи з кадрів, здетонував боєкомплект окупантів.

"Місцеві джерела пишуть, що уві сні згоріло багато дон-донів, разом зі штабом окупантів", - повідомив ресурс "Стратком".

Втрати ворога уточнюються. Генштаб ЗСУ не поспішає коментувати ситуацію.

Токмак розташований менш ніж за 40 км від території, контрольованої українськими військами. Дальність ураження HIMARS цілком дозволяє бити по російських військових цілях у місті.

Примітно, що саме Запорізький напрямок військові експерти вважають найімовірнішим для нового великого контрнаступу ЗСУ. Прорвавши там фронт і вийшовши на узбережжя Азовського моря, українські війська переріжуть окупантам сухопутний коридор до Криму. Це відкриє можливість для операції зі звільнення півострова.

Удари по цілях ЗС РФ у Токмаку цілком можуть бути підготовкою ЗСУ до такого контрнаступу.

Раніше ЗСУ завдали удару по аеродрому ПКС РФ у Токмаку.

Ми також писали, що лікарня Токмака забита "300-ми" окупантами РФ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини