16 грудня 2022, 09:59

Генерал Сирський розповів The Economist про зміну тактики РФ і розкрив подробиці боїв на Луганщині

Як російські війська змогли утримати позиції у Луганській області, розповів командувач Сухопутними військами ЗСУ Олександр Сирський.

Генерал Сирський розповів The Economist про зміну тактики РФ і розкрив подробиці боїв на Луганщині

Генерал Сирський розкрив, як окупантам вдалося уникнути краху фронту на Луганщині та як російська армія змінила тактику під керівництвом свого нового командира Сергія Суровікіна.

Про це командувач Сухопутних військ ЗСУ розповів в інтерв'ю виданню The Economist.

За його словами, путінським солдатам вдалося втримати позиції у Луганській області, оскільки командування ЗСУ не мало можливості перекинути на цей напрямок достатню кількість військ.

Якби в української сторони було більше резервів, то наступ ЗСУ у північній частині Луганської області, найімовірніше, призвів би до "серйозного краху російського фронту" у районі Сватового та Кремінної. Тоді не вистачило військ.

Сирський зазначив, що підрозділи українських захисників на той момент були зайняті боями біля Лисичанського НПЗ, що дало змогу ворогу зупинити наступ, використовуючи тисячі мобілізованих.

Крім того, генерал додав, що армія РФ змінила тактику наступу під керівництвом свого нового командира Сергія Суровікіна. Від цього почали зростати втрати окупантів.

Росіяни атакують невеликими, добре скоординованими пішими загонами: це дорого коштує з точки зору солдатських життів.

"Але це ніколи не було найвищим пріоритетом для Росії", - підсумував Сирський.

Раніше Сирський назвав причину втечі російської армії з-під Києва. "Спецоперація" Росії в Україні пішла не за запланованим сценарієм, і командування РФ виявилося неготовим.

Нагадаємо, експерт зазначає, що Луганський плацдарм для російської армії все більше набуває обрисів Харківської області.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини