12 грудня 2022, 12:45

В Укроборонпромі розповіли про нові дрони-камікадзе для ЗСУ багаторазового використання

Українські фахівці створюють аналог іранських "Шахедів" з унікальною відмінністю.

В Укроборонпромі розповіли про нові дрони-камікадзе для ЗСУ багаторазового використання

У держкорпорації "Укроборонпром" розкрили деталі розроблення нового безпілотника з дальністю 1000 км і вагою бойової частини 75 кг. Поки країна-агресор РФ намагається випросити в Ірану додаткову кількість дронів-камікадзе для ударів по Україні, наші фахівці самі створюють аналог ворожого Shahed.

Тільки камікадзе українського виробництва матиме можливість повернення, тобто може бути використаний неодноразово. За словами керівника проектів держкомпанії Олега Болдирєва, дрон уже майже готовий і проходить випробування, пише "Настоящее время".

"Машина літає, говорячи про ударний безпілотник, мається на увазі варіант камікадзе. Але ми, українці, дуже жадібні люди - у нас будуть камікадзе з можливістю повернення", - зазначив головну особливість українського апарату представник Укроборонпрому.

Для цієї моделі наші фахівці частково використовували іноземні комплектуючі разом із вітчизняними технологіями.

Болдирєв наголосив, що нинішня війна йде у напрямку битви роботизованих безпілотних систем, і Україна робить усе, щоб максимально забезпечити своїх захисників сучасними БПЛА для протистояння агресору.

Раніше військові аналітики показали зону покриття нового українського безпілотного літального апарату, радіус ураження якого становить близько 1000 км. У зоні ризику переважна більшість європейської частини РФ. Дрон з легкістю дістане до Москви

Тим часом у Харкові створили "невидимий" дрон "Ельф", який російські радари не можуть засікти, бо приймають за птаха.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини