9 грудня 2022, 07:18

"Треба супергероєм бути, щоб звідси повернутися", – окупант розписався у безсиллі армії РФ

За дев'ять місяців війни ЗСУ ґрунтовно прорідили лави російських окупантів і продовжують знищувати загарбників на всіх напрямках.

"Треба супергероєм бути, щоб звідси повернутися", – окупант розписався у безсиллі армії РФ

Окупанти РФ, які потрапили в Україну, на відміну від їхніх керівників, розуміють, що шансів повернутися назад живими у них майже немає.

Під час чергового перехоплення розмови військовослужбовця РФ із ріднею стало відомо, що загарбники витримують лише три місяці на фронті, після чого тікають.

"Я не знаю. Щоб повернутися, треба таким супергероєм бути", - сказав росіянин.

Жінка відповіла йому, що зараз у РФ у відпустки повернулися ті, хто нібито вирушив на війну "з самого початку". Вона бачила репортаж по телевізору, а тому у неї немає сумнівів у правдивості сказаного.

"Немає нікого з самого початку: вони три місяці (воюють - ред.) і тікають звідси! Вони загнали народ, знищують. Сам для себе сподіваюся додому повернутися, але це навряд чи вийде взагалі", - зізнався їй загарбник.

Судячи з його слів, серед тих, хто воює в Україні, дійсно є добровольці. Однак вони йшли на фронт виключно заради заробітку, оскільки не могли забезпечити себе у РФ. Ставлення до цих людей у нього дуже специфічне.

Як повідомлялося раніше, за останні три дні до лікарень Луганська звернулися близько 400 окупантів. Більшість із них постраждали не через поранення, а від обморожень кінцівок.

А під Бахмутом уже давно триває справжня "м'ясорубка". Окупанти "поливають" українських захисників з усіх видів зброї, стираючи з лиця землі місто, яке не вдалося захопити за 9 місяців війни.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини