2 грудня 2022, 10:11

Михайло Притула спрогнозував, де окупанти можуть днями зробити "жест доброї волі"

Військовий експерт Михайло Притула припустив, де саме ЗСУ зможуть відтіснити ворога з дня на день.

Михайло Притула спрогнозував, де окупанти можуть днями зробити "жест доброї волі"

Полковник запасу СБУ назвав одну з гарячих точок на фронтах України на сьогодні, де цілком може мати місце "жест доброї волі" від армії РФ. На думку Михайла Притули, подібне може статися у районі Бахмуту, де ворог щодня втрачає дуже багато живої сили.

Прогноз Михайла Притули щодо можливого "жесту доброї волі" окупантів на Східному фронті можна дізнатися з відео на YouTube.

Військовий експерт нагадав, що завжди потрібно чекати офіційних заяв від Генерального штабу, який повідомляє про всі військові події. Але Михайлу Притулі захотілося підтримати та потішити українців, тому він сказав таке: "Логічно очікувати, що жива сила противника під Бахмутом закінчиться та вони зроблять "жест доброї волі", тобто втечуть звідти. Усе це залежить виключно від потужності "виробництва" Збройних сил України, скажімо так, наскільки вони швидко їх знищують".

Потім військовий експерт додав: "Я сподіваюся, що це якщо не сьогодні, то днями це однозначно буде, що вони втечуть з-під Бахмуту та будуть тікати дуже далеко. На черзі ще Донецьк. Усе це ланки одного ланцюга, та скоро має посипатися ця лінія фронту, яку ворог вибудовував. Ми все побачимо".


Раніше Михайло Притула натякнув, як можна "вимкнути Росію", перерахувавши її "вразливі точки".

Також Михайло Притула назвав територію, яку росіянам потрібно "утримувати будь-якими силами".

Нагадаємо, Притула назвав, якою має бути чисельність армії РФ, щоб "захопити Україну за 3 дні".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Алина Романенко

Останні новини