2 грудня 2022, 09:20

Відступивши з правого берега Дніпра, окупанти вирили собі яму – британська розвідка про логістику ЗС РФ

Відступ російської армії з правого берега Дніпра дає додаткову можливість ЗСУ наносити артилерійські удари по логістиці ворога.

Відступивши з правого берега Дніпра, окупанти вирили собі яму – британська розвідка про логістику ЗС РФ

10-11 листопада російська армія відступила з правого берега Дніпра, зосередивши свої сили на зміцненні оборонних споруд на лівому березі. Поки російська армія чекає контрнаступу, українські захисники продовжують тактику боїв на Південнобузькому напрямку: знищення логістичних і транспортних маршрутів окупантів.

Такої думки дійшли у Міноборони Великої Британії з посиланням на дані, отримані від своєї розвідки.


Активність української артилерії змусила ворога перемістити всі вузли постачання, включно із залізничними пунктами, якнайдалі на південь і схід окупованих частин Херсонської та Запорізької областей.

Відтепер окупантам доведеться здійснювати додаткові трудомісткі роботи з навантаження та розвантаження військової техніки та боєприпасів із залізничного на автомобільний транспорт. Однак ЗСУ будуть і далі завдавати прицільних ударів по всіх лініях постачання ворога.

Брак боєприпасів у Росії (що посилюється проблемами з логістикою), ймовірно, є одним з основних чинників, що обмежують наразі потенціал російської армії для відновлення великомасштабних наступальних наземних операцій.

Раніше аналітики з ISW розповіли, чому російська армія так часто здійснює маневри на Запоріжжі та чому відвела війська з Пологів.

Нагадаємо, Дмитро Рогозін передумав "звільняти" Київ, однак озвучив нові плани Кремля щодо столиці України.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини