1 грудня 2022, 08:30

Аеродром Енгельс у стані підвищеної готовності: опубліковано кадри з РФ

Окупанти продовжують перекидати на аеродром Енгельс-2 під Саратовом стратегічні бомбардувальники.

Аеродром Енгельс у стані підвищеної готовності: опубліковано кадри з РФ

Наприкінці минулого тижня президент України Володимир Зеленський попередив українців не ігнорувати сигнали повітряної тривоги у період із 28 листопада до 4 грудня.

Напередодні у Мережі з'явилися нові супутникові знімки з території аеродрому Енгельс-2, інформує "Україна 365".

Знімки вкотре вказують на той факт, що Росія готується до чергового масованого удару по території України.

Фото були зроблені двома компаніями: Maxar Technologies і Planet Labs. На аеродромі перебуває понад 20 стратегічних бомбардувальників "Ту-95" і "Ту-160". Також на знімках можна побачити ящики з боєприпасами, транспортні засоби та паливозаправники.

Західні військові аналітики Арда Мевлютоглу та Конрад Музика помітили сильну активність з боку персоналу аеродрому. Також на злітній смузі можна побачити низку транспортних літаків. Не виключено, що на їхньому борту знаходяться крилаті ракети типу "Х-55" або "Х-101".

Також не варто скидати з рахунків і той факт, що протягом минулого та поточного тижнів на території РФ були помічені транспортні літаки, які доставляли невідомий вантаж із Китаю. Деякі експерти не виключають, що Китай уже не приховує свою допомогу РФ у війні проти України. На борту літаків могла бути як зброя та ракети, так й обмундирування для окупантів.

Раніше у Мережі з'явилися перші знімки з-під Саратова, на яких можна було побачити до 25 бомбардувальників на аеродромі Енгельс.

Нагадаємо, у Пентагоні прокоментували ситуацію навколо можливої передачі Україні систем ППО Patriot.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини