29 листопада 2022, 13:38

Росія провалила новий штурм Бахмуту: десятки загиблих російських військових розкидані по полю

Спроби захопити Бахмут обертаються важкими втратами для російської армії, обсяг яких можна оцінити на відео від бійця ЗСУ.

Росія провалила новий штурм Бахмуту: десятки загиблих російських військових розкидані по полю

Підрозділи російської армії зазнають важких втрат під Бахмутом, намагаючись захопити місто. При цьому інтенсивність бойових дій на зазначеній ділянці фронту є максимальною, а штурмові дії окупантів не припиняються ні вдень, ні вночі.

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Twitter повідомив боєць 93-ї окремої механізованої бригади ЗСУ "Холодний Яр" із ніком "Твій друг Стус".

"Бої не вщухають ні вдень, ні вночі. Росіян багато, закінчуватися вони не планують. Постійно підходять нові групи, тому темп і напруга на ділянці не спадає вже довгий час. Цікавить тільки, що вони думають, коли їм показують пальцем на посадку та кажуть її штурмувати?" - зазначив він.

Боєць опублікував відео, на якому десятки загиблих російських військових валяються у посадках, проваливши штурм.

"Я ніколи не зрозумію цих маневрів. Типи, у вас годину тому у посадку зайшло 12 осіб, повернулося 4. Вас взагалі нічого не бентежить? Може, хоч запитай своїх співкамерників, як воно? Чисто так для себе перед смертю" , - додав боєць.

Бої не вщухають ні вдень ні вночі.
русні багато, закінчуватись вона не планує. постійно підходять нові групи, тому темп і напруга на ділянці, не спадає вже довгий час. цікавить тільки, про що вони думають, коли їм показують пальцем на посадку і кажуть її штурмувати? pic.twitter.com/FSHPxG34eN

— твій друг Стус (@slovyanskasil) November 28, 2022

Раніше дрон ЗСУ зняв на відео підступи до Бахмуту, що став для армії Путіна братською могилою.

Спроба російських військових піти в атаку під Бахмутом із півночі обернулася розгромом і великими втратами.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини