28 листопада 2022, 12:56

"Артилерія ЗСУ буквально розірвала їх", – штурм росіян під Бахмутом закінчився новим розгромом ЗС РФ

Спроба російських військових піти в атаку під Бахмутом з півночі обернулася розгромом і великими втратами.

"Артилерія ЗСУ буквально розірвала їх", – штурм росіян під Бахмутом закінчився новим розгромом ЗС РФ

Підрозділи російської армії під покровом ночі напередодні спробували почати наступ на Бахмут на північний схід від населеного пункту, проте були виявлені безпілотником ЗСУ з тепловізійними камерами. Після виявлення велике скупчення російських військових накрила артилерія ЗСУ, влаштувавши росіянам справжній розгром.

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Twitter повідомляє німецький військовий експерт, який пише під ніком Tendar.

Аналітик прокоментував серію знімків українського бійця 93-ї окремої механізованої бригади "Холодний Яр", які опинилися у його розпорядженні та були опубліковані у соціальних мережах напередодні.

"Під покровом ночі російські війська намагалися увійти до Бахмуту із півночі, але їх виявив безпілотник із тепловізійними камерами. Українська артилерія буквально розірвала їх на частини. Абсолютний кошмар, про який більшість із них не зможе шкодувати", - зазначив експерт.

Користувачам вдалося ідентифікувати місцезнаходження району, де накрили росіян. Це АЗС "Альфа" на північний схід від Бахмуту.

Раніше дрон ЗСУ зняв на відео підступи до Бахмуту, що став для армії Путіна братською могилою.

Ми також писали, що Ігаль Левін розкрив "секрет" Пригожина і ПВК "Вагнер".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини