21 листопада 2022, 07:15

Окупант РФ, який утік до Іспанії, розповів про жахи війни у Бучі: "Їхав дах"

Російський військовий Микита Чібрін із 64-ї мотострілецької бригади, яку звинувачують у злочинах у Бучі, дезертирував і втік до Іспанії, де дає свідчення про війну.

Окупант РФ, який утік до Іспанії, розповів про жахи війни у Бучі: "Їхав дах"

Кремль досі заперечує причетність своїх військових до злочинів у Київській області. За версією Москви, Україна нібито навмисне інсценувала масові вбивства, мародерство та наругу над мирними жителями, щоб звинуватити армію РФ.

Однак численні міжнародні експертизи та самі росіяни підтверджують причетність загарбників до жахів війни на Півночі України. Російський військовий Микита Чібрін був свідком воєнних злочинів товаришів по службі у Бучі. Зараз він перебуває в Іспанії, де розповідає, як окупанти знущалися над місцевими жителями, пише The Insider.

З його слів, він особисто бачив, як російські військові у Липівці та Андріївці ламали машини, які не могли завести, руйнували будинки.

"Мабуть, у них дах поїхав, мовляв, у нас сила, у нас танки, у нас БМП, зброя тощо. Брали прикраси з будинків, мобільні пристрої", - розповів загарбник.

Окрім цього, він підтвердив зґвалтування мирних жителів: "Був випадок в Андріївці, коли зґвалтували матір і доньку. Четверо хлопців зробили це. Один утік, інших товариші по службі та командування побили табуретками. Їх узагалі хотіли розстріляти. Їх не можна було звинуватити, бо не було доказів".

Він запевняє, що окупантів довгий час не пускали у "нормальний світ". ЗСУ показували відео своїх окопів, які викликали злість і лють у представників "другої армії". Українські захисники перебували в ізольованих від вологи притулках із ліжками й електрикою, а росіяни про таке навіть не могли мріяти.

Тих, хто не хотів воювати, не відпускали та постійно залякували, що "член або яйця відріжуть, або щось ще зроблять".

Чибрін воювати не хотів, а тому вирішив прикидатися божевільним.

Зараз молодий чоловік готовий дати свідчення у Міжнародному суді. За словами Чибріна, перший місяць війни він провів у селі Липівка за 50 км від Києва. У цей час його товариші по службі влаштували геноцид у Бучі й Андріївці.

16 червня окупант утік із передової та України, сховавшись у вантажівці, яка прямувала до Росії. А 15 листопада він прилетів до Мадрида, де одразу попросив політпритулку.

Як повідомлялося раніше, журналісти знайшли російського окупанта та його дружину, яка закликала його ґвалтувати українських жінок.

За деякими даними, українським військовим вдалося взяти його у полон, за іншими - ЗСУ ліквідували окупанта-ґвалтівника.

Офіційних підтверджень цих даних немає, хоча дружина загарбника запевняла, що після поранення його нібито привезли у госпіталь у Криму.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини